Eva Ndoja nesër vjen me super këngë Këngëtarja tashmë e njohur shqiptare, Eva Ndoja, nesër do ta sjellë projektin e ri. Kënga e titulluar “Se ke ditë” do të lansohet në ora 19.Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur reperi 2TON, derisa Imagine Film e ka realizuar videoklipin.

Në këtë klip, që pritet të jetë ekskluziv, për dukjen e Evës janë përkujdesur grimeri Arbër Bytyqi, për flokët Armendi eVogue, kurse dizajnere ka qenë Yllka Mustafa.

Kjo do të jetë kënga singel e Evës, e cila ka pasur sukses të jashtëzakonshëm me këngën “S’jena mo” e cila ishte realizuar në bashkëpunim me Getinjon.

Eva Ndoja nesër vjen me super këngë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here