Nëpër internet  shumë shpejtë u përhapën fotografi të aktores seksipile në të cilat ajo është fotografuar nudo.

Ajo ka pozuar si prej nënës natyrë, plotësisht nudo për fotografen gjermane Ellen Von Unvert para shkurt kohe, por fotografitë e ish modelit qysh tani janë përhapur nëpër internet.

Fotografitë e Eva Mendezit i ka publikuar portali “Egotastik.com” ndërsa në to shihet aktorja nudo kurse pjesët e turpshme të mbuluara me lule dhe kravatë.

Elen Voon Unvert më herët ka qenë modele e cila tani merret me fotografi më saktë me “erotikë femërore” dhe ka fotografuar shumë ballina të shumë magazinave, në mesin e të cilëve edhe “GQ” dhe “Vog”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here