Eva Longoria shkëlqen në Los AnxhelosAjo ka një trup të bukur dhe me linja perfekte. Eva Longoria nuk ka nevojë të zhvishet për ta vërtetuar këtë gjë.

40 vjeçarja i tregoi format e saj me një fustan të bardhë të ngushtë pas trupit teksa u fotografua të shtunën në eventin e bamirësisë HollyRod Foundation’s 17th DesignCare Gala në Los Anxhelos.

Eventi kishte si qëllim rritjen e fondeve për të zbuluar kurën ndaj autizmit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here