Eva Longoria prezantoi koleksionin e parë të shtëpive të bukuraEva Longoria sapo ka lansuar koleksionin e parë të shtëpive të bukura.

Të enjten, 40 vjeqarja ka prezantuar katër sete të shtretëve të fjetes dhe treatmane dritaresh.

Ylli i ‘Shtëpikave të dëshpruara” ka treguar se është një shtëpiake e mirë, derisa ka prezantuar produktet e saj e veshur me një fustan të bardhë dhe taka të larta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here