Eva Longoria i ka mohuar spekulimet se është në lidhje me yllin e Los Angeles Lakers, Matt Barnes.

Aktorja 36-vjeçare është parë së bashku me sportistin në New York, mirëpo përfaqësuesi i saj ka reaguar menjëherë për të heshtur spekulimet.

Ndërsa tani, Eva e ka shfrytëzuar profilin e saj në Twitter për t’u treguar 2.5 milionë fansave të saj në këtë rrjet social, se ajo dhe Barnes janë vetëm miq dhe asgjë më shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here