Eva Longoria duket se po e shijon më së miri vizitën e saj në Paris ndërsa ka ndarë me miqtë dhe fansat foto të realizuara prej saj ku shfaqet pranë kullës Eiffel.

Efekti viziv është i këndshëm ndërsa duket sikur Eva ka kapur nga koka kullën që për së largu ngjan e vogël.

Eva në fakt e bëri “detyrën” e saj me se miri edhe ne pjesëmarrjen zyrtare ne festivalin e filmit ne Kane ku parakaloi mbi tapetin e kuq.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here