Eva Longoria joshëse Nuk është për t`u habitur që Eva Longoria është emëruar si një nga fytyrat më të bukura publike që e flasin gjuhën spanjolle.

Aktorja 40 vjeçe shkëlqeu në paraqitjen e saj në gala mbrëmjen për 50 yjet më të bukur me prejardhje hispanike në Nju York.

Ylli i Desperate Housewives, ishte e ftuara speciale e kësaj ngjarje bashkë me shumë yje të tjerë si këngëtarja Chayanne , aktorja Kate del Castillo , dhe prezantuesja Alejandra Espinoza .

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here