Në këtë fotogaleri shohim Victoria Beckham në tribunë duke ndjekur ndeshjen e bashkëshortit të saj, David Beckham.

Ajo ka qenë e shoqëruar nga vogëlushja e saj, Harper dhe nga shoqja e ngushtë, aktorja Eva Longoria. Aktorja e “Shtëpiake të dëshpëruara” është fotografuar duke luajtur dhe përkëdhelur bukuroshen e vogël, Harper.

Ndërsa Victoria Beckham dukej tepër e lodhur dhe e dobët në fytyrë, por gjithmon e kujdesshme për look-un e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here