Aktorja amerikane, Eva Longoria festoi javën e kaluar 37-vjetorin e lindjes me shokët, ndërsa këtë fundjavë për herë të parë foli më shumë për ndarjen nga Eduardo Cruz.

“Jam e shqetësuar në lidhje me atë se çfarë më pret mua në jetë, aq shumë gjëra interesante ka para meje” tha Eva duke buzëqeshur.

Gjëja e parë që duhet të bëjë është që të takohem me presidentin e SHBA-së, Barack Obaman dhe do të bisedojë për arsimimin e popullsinë amerikano-latine.

“Unë gjithmonë nervozohem kur shkoj në Shtëpinë e Bardhë” ka thënë ish-bashkëshortja e basketbollistit francez në NBA, Tony Parker.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here