Portieri i kombëtares shqiptare Etrit Berisha nuk është shumë familjar me rrjetet sociale, dhe pak herë tregon detaje nga lidhjet e tij private.

Ai prej kohësh është në një lidhje me Aidën, një vajzë që jeton në Suedi. Portieri i kombëtares shqiptare ka postuar së fundmi një fotografi përkrah Aidës me rastin e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Ende nuk dihet nëse Etriti dhe Aida do të bëjnë ndonjë hap më tej në lidhjen e tyre, por e rëndësishme është që gjërat po shkojnë mjaft mirë mes tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here