Etnon vjen me videoklipin e ri “Milion”Grupi i njohur Etnon kanë realizuar projektin e tyre më të ri.“Million” titullohet kënga më e re e -*Gencit dhe Milotit, të cilën e kanë realizuar me videoklip nga Black Fish, transmeton Telegrafi.

Në videoklipin e kësaj kënge, e cila flet për dëshirën e se cilit për të pasur milionat , rep artistët vijnë në disa karaktere duke sfiduar veten edhe në aktrim.

Ky projekt i paraprin bashkëpunimit me Kaltrina Selimin, që do të publikohet gjatë nëntorit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here