Etnon vjen me një super-hit këtë verëSukseset e njëpasnjëshme nuk ju kanë munguar kësaj vere, ata sollën dy hite brenda një periudhe të shkurtër.

Bëhet fjalë për grupin Etnon, të cilët pas këngëve “Shake it” dhe “Turn me on” kanë vendosur që ta vulosin suksesin e tyre në muzikë me një tjetër hit.

“Ca bon për mu”, titullohet kënga më e re grupit, të cilin e ka sjell në bashkëpunim me Fajt dh Dj Dagz.

Kënga është mjaftë ritmike dhe tipike për sezonën e verës. Gjirimet e videoklipit janë bërë në Turqi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here