Etnon Lea e MC Kresha vijnë me Move ur bodyAnëtarët e grupit ‘Etnon’ dhe këngëtarja e re Lea Metolli e cila është nën menaxhimin e shtëpisë diskografike ‘Black Fish’ së shpejti pritet të dalin me videoklipin më të ri të këngës ‘Move ur body’.

Ata gjatë të premtes kanë filluar xhirimet e videoklipit i cili sipas liderit të grupit ‘Etnon’, Genc Prelvukaj, shumë shpejt do të jetë i gatshëm për publikim.

Një pjesë e xhirimeve është zhvilluar në Pallatin e Shtypit “Rilindja” në Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here