Etnon dhe Sinani vin me baladen “Falma një jetë”Hip hop grupi Etnon, ka publikuar videoklipin e ri në bashkëpunim me Sinan Vllasaliun, të titulluar “Falma një jetë”.

Videoklipi i ri ka kohë që është paralajmëruar nga Telegrafi.Xhirimet e tij janë kryer në Turqi, ku Fibula ka sponsorizuar këtë videoklip të Etnon.

Kënga e bukur është realizuar nga vet Genc Prelvukaj me ndihmë të Astrit Stafajt dhe Filloreta Raçit.
Ky projekt është paraprijës i një projekti tjetër të Etnon, i cili do të vijë po ashtu shpejt dhe është këngë më ritmike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here