Etnon dhe Sinan Vllasaliu së shpejti me këngën “Falma një jetë”Hip hop grupi Etnon, ka konfirmuar projektin e radhës – bashkëpunimin me Sinan Vllasaliun.Tash është konfirmaur titulli i këngës së re. “Falma një jetë” do të quhet bashkëpunimi me Sinan Vllasaliun, i cili së shpejti edhe lansohet në treg.

Në një postim në Instagram, Etnon kanë konfirmuar titullin e këngës së re.

Nga ana tjetër pritet që grupi së shpejti të lansojë edhe një këngë tjetër edhe më ritmike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here