Hip-hop grupi kosovar, Etnon, ka lansuar bashkëpunimin e ri të titulluar “It Don’t Stop” me reperin lider nga Shqipëria, Noizy.

Kënga është verore dhe pritet që t’i pushtojë diskotekat kosovare. Ky projekt bën pjesë në albumin e ri të Etnon.

Këngës i është punuar edhe videoklipi, i cili besohet se është xhiruar në Prishtinë nga produksioni i Etnon, Black Fish Entertainment.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here