lori saraVetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e Top Awards, e duket se stafi i Top Channel mendon vetëm për të, të cilin e ka quajtur edhe si eventi i vitit.

Pas shitjes së biletave të Pallatin e Kongreseve dhe kërkimit ndjesë nga Ledion Liço për hapësirën e limituar këtë vit, shohim në SnapChat motrat Hoxha të cilat janë duke punuar ditë e natë për këtë event.

Ka qenë pikërisht Lori,e cila ka postuar një video ku shfaqet me motrën e saj Sara ndërkohë që janë duke përfunduar përgatitjen për këtë show. Mes punëve ato kanë gjetur edhe kohë për të bërë shaka mes tyre.

“Ethet” e Top Awards, ja çfarë bëjnë Lori dhe Sara

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here