Aktorja Myrvete Kurtishi u bë e njohur me rolin e kryefamiljares në serialin ‘Familja Moderne’.Ajo ka arritur të rrëmbej simpatinë e shikuesve, shkruan arbresh.info.

‘Drita’ ishte e martuar me aktorin që luante rolin e ‘Dinit’, Dibran Tahiri.

Por, në jetën reale ‘Drita’ ishte beqare dhe vazhdon të jetë e tillë ani pse ka një moshë të shtyrë.

Ajo ka zgjedhur që në rend të parë ta vendos karrierën.

Edhe më tutje Myrvetja merret me shfaqje të ndryshme.

Ja disa nga fotot e saj me kolegët e teatrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here