Ai është padyshim njëri ndër reperët më të famshëm në vend.

Bëhet fjalë për MC Kreshën i cili me stilin e tij të vecantë ka arritur të bëjë mijëra fansa për vete, transmeton Gazeta Express.

Ka kohë që Kresha kishte rritur flokët dhe mjekrën. Për një kohë të gjatë Kreshën e keni parë të tillë, por jo më.

Së fundmi Kresha ka bërë ndryshim në pamjen e tij. Në një fotografi që ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram Kresha shihet se ka kapur flokët dhe ka prerë mjekrën.

“yeah! itz speci baby tu bo 8she kerri”, kishte shkruar Kresha.

Madje edhe fasnat e Kreshës ishin habitur nga ky ndryshim.

“hahah shom i ri a bo sen e diktojsha kush oshte niher”,

“qenka qethur lali”,

“Ooo kresh a je ti oo njeri”,

“speci e ka hek mjekren”, ishin këto komentet që kishte marrë Kresha.

Ndryshe “Opps”, është projekti i fundit nga Kresha në bashkëpunim me Butën./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here