Këngëtarja Mimoza Mustafa e ka ndalur kohën. Pavarësisht kalimit të viteve, ajo po bëhet më e re e më e pashme

Nuk po bënë këngë e videoklipe, ama fotot në rrjete sociale e dëshmojnë freskinë e bukurinë e Mimozes, gruas së Shkumbin Kryerziut.

Elegante në maksimum, me stil femëror dhe një grua që duket se i mat mirë hapat e saj. E tillë duket të jetë Mimoza Mustafa, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e kohëve të fundit shfaqet më e mbuluar, ama para ca kohësh e kishte bërë një fotografi që llogaritet të jetë më e nxehta e saj.

A mendoni edhe ju kështu?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here