Ledri poston fotografinë e një femre, që duket të jetë e dashura e tij.

Ka kohë që po tentohet të zbulohet e dashura e reperit Ledri Vula.

E megjithëse Ledri po mundohet ta mbajë të fshehtë atë, duket se kjo nuk i ka zgjatur.

Ai në storiet në porfilin e tij në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet në pushime, ndërsa në po këtë foto shihet edhe një vajzë, shkruan Gazeta Express.

Duket se vajza me plot stil e në bikini është pikërisht vajza që po e shoqëron Ledrin këto ditë, megjithëse fytyra e saj nuk duket shumë nga syzet dhe kapela e madhe që ka vendosur.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here