Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes Këtë herë ajo ka pozuar pranë kullës Eiffel në Paris.

Nicole ka vendosur të shfaqet e gjitha me të zeza dhe një çadër në dorë.

Edhe pse është afër të 40-ave, ia del që të mbajë linjat trupore dhe të duket seksi.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here