Erza Haliti në garë për “Miss World America”Bukuroshja nga Kosova, Erza Haliti, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Anerikës, në shtetin Idaho, ku edhe është ‘Miss Idaho’, tani ajo është në garë për Miss World America.

Erza në një bisedë për ObiliqiPress tha se është e lumtur që ka arritur deri këtu për ta përfaqësuar vendin e saj, Kosovën.

“Ëndrra im është që Kosovës t’i sjllim gjera të mira. Unë çdo herë tregoj prejardhjen time dhe krenohem nga vij. Dua të jem një ambasadore e vërtetë e vendit tim”, u shpreh ajo.

Erza Halitin mund ta votoni edhe ju në këtë garë, duke klikuar :

http://www.missworldamerica.com/#!peopleschoice/cci6

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here