Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti-Devaja në ditën e pranverës 20 mars në spitalin amerikan në Tiranë është bërë nënë.

Ajo ka sjellë në jetë djalë në muajin e shtatë të shtatzanisë emri i të cilit akoma nuk është bërë i ditur. Gjithçka çfarë dihet së nëna dhe djali janë shëndoshë e mirë, raporton portali Shqipmedia.

Ermira Mehmeti në vitin 2009 u martua me juristin Shenoll Devaja i cili momentalisht është në funksion si sekretar në Ambasadën e Maqedonisë në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here