Pasi prezantoi te dashurin e saj Joti Ejlli, banorja e famshme si dhe fituesja e edicionit te kaluar te ‘’Big brother’’, vazhdon me surpriza te shumta per ata qe e kane perkrahur deri ne fund.

Dashuria me Jotin duket se i ka shuar shpresen jo vetem Ervinit, por edhe atyre meshkujve te cilet kishin shpresa te lidheshin me te. Ermela, ndryshe nga heret e kaluara qe jemi mesuar ta shohim bionde, kete radhe shfaqet edhe me nje look teper ndryshe.

Ngjyra e flokeve e ka te kuqe, ndersa ka publikuar fotot e para ne profilin e saj ne facebook, duke marre shume komente pozitive per pamjen e saj terheqese. Kjo ngjyre e flokeve ka ndryshuar teresisht pamjen e Ermeles, duke e shfaqur akoma me sensuale dhe me terheqese per publikun. Ky ndryshim i Ermeles vjen pas shume femrave te njohura te skenes, te cilat u shfaqen me floke te kuq, por me te theksuar se te Ermeles. PanoramaPlus

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here