Ermela është shpallur fituese e edicionit të katërt të reality shou, Big Brother Albania, duke mposhtur në finale konkurrentin tjetër, Ergysin.

Ermela ishte femra e vetme që kishe mbetur në finale, ndërsa pasi arriti të s’pastrojë nga rruga Marielin dhe Ogrenin në një natë finale spektakolare e cila u përshkua nga shumë befasi, ajo i arriti që në televotimin përfundimtar të shpallet fituesja e parë femër e çmimit prej 100 mijë eurove.

“Nuk më besohet akoma. Është vërtet një ëndërr, një emocion. Paratë? Kur nuk i ke nuk ke çka u bën, kur i ke u gjen vendin”, ka thënë bukuroshja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here