Ermal MerdaniErmal Merdani duket se nuk do ta kalojë verën i vetëm. Ish-banori i Big Brother Albania ka gjetur një të dashur të re pas ndarjes nga Françeska Jaçe.

Mediat shqiptare shkruajnë se Ermali është duke u shoqëruar shumë me një vajzë simpatike me emrin Eriselda, e cila është juriste.

Profilet e të dyve në rrjetet sociale janë të mbushura me fotografi të njëri-tjetrit dhe të shoqëruara me statuse “feeling happy” (ndihemi të lumtur).

Pavarësisht spekulimeve, ende nuk ka konfirmime apo mohime nga çifti, një heshtje që mbase konfirmon se mes tyre ka më shumë se shoqëri.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here