Ermali uron Kosoven, me foren që e "ngrëni" serbiErmal Mamaqi ka bërë një urim interesant për Pavarësinë e Kosovës.

Moderatori dhe humoristi shqiptar ka postuar një foto ku në mënyrë figurative paraqiten dy nxënës, një shqiptar dhe një serb.

Inskenimi ka të bëj me kopjimin në provim në shkollë ku nxënësi serb e “han” keq foren duke marrë një kopje të “Autochtonous”./Indeksonline/

Ermali uron Kosoven, me foren që e "ngrëni" serbi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here