EMKa shijuar kafenë në një ditë të bukur në Tiranë, bashkë me bashkëshorten e tij Amin. Por, Ermal Mamaqi krahas momenteve të bukura me bashkëshorten ka shijuar edhe bukuritë e qytetit të tij, të cilin përmes rrjetit social ‘Facebook’ e ka krahasuar me New York-un.

Aktori i humorit, njëherësh këngëtari Mamaqi ka publikuar një foto teksa pinte kafe me Amin, ndërsa ka sjell edhe lumturinë e tij për jetën në Tiranë. ‘Tirana s’ka asgjë me pak se New Yorku! Mon cherry dhe same coffe.’, ka shkruar përbri fotos ai.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here