Cmenduria më e madhe në natën e katërt të “Dancing with the Stars” ka qenë moment kur Ermal Mamaqi vrapoi nga ‘gold room’ direkt e në skenë për të rrëmbyer prej aty Mimoza Ahmetin.

E mori në krah sepse vetëm kështu do të mund t’ia ndërpriste debatin që s’po mbaronte kurrë, me Arian Çanin.

Ka shkaktuar kështu të qeshura të papara në sallën e kërcimit dhe ka marrë pafund mesazhe për këtë performancë të paparë ndonjëherë jo vetëm në “Dancing with the Stars” por edhe në spektakle të tjera.

Ishte vërtet një nga momentet më interesante të asaj nate. Të papriturat e bukura mirëpriten nga të gjithë. Sidomos kur ato i bën Ermal Mamaqi. (Bluetooth

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here