Komediani Ermal Mamaqi duket se është bërë nostalgjik gjatë ditës së sotme.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet së bashku me Genti Zenelajn dhe Jul Dedën të grupit “SHBLSH”. “4 vite më parë…

më ka marrë malli të shoh bashkë, ne të 3,”-shkruan Ermali krahas fotos së publikuar në rrjete sociale. Prej kohësh tashmë Juli dhe Genti nuk flasin me njëri-tjetrin.15

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here