Ermali mban premtimin që i bëri Dr. Florit Kur Dr. Flori ndërroi jetë, miku i tij i ngushtë, Ermal Mamaqi, u zotua se do të kujdesej për familjen e tij dhe duket se po mban premtimin.

Aktori, këngëtari dhe prezantuesi, së bashku me vajzën e Dr. Florit, Kaltrinën, kanë dalë shëtitje dhe janë ulur për të ngrënë ëmbëlsira.

Padyshim se humori i komikut ka bërë që vogëlushja ta harrojë për disa orë mungesën e të atit.

“Kaltrina i ka ngjarë komplet babit të vet Dr.Florit, i griu ëmbëlsirat”, ka shkruar Ermali në një postim në Facebook, të cilit ia ka bashkëngjitur fotografinë e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here