Ermali ka realizuar së fundi edhe videon e këngës së tij më të re “Oj nafaka jeme”.

Videoklipi është xhiruar nga produksioni “Max Production” në Tiranë dhe pritet të jetë një hit veror në televizionet muzikore shqiptare.

Ermali gjithashtu këto ditë është i angazhuar edhe me përfundimin e klipit të këngës duet me Nora Istrefin, me të cilin realizim është shprehur mjaft i kënaqur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here