Ermali e bën të qajë MimozenKryetarja e Gjakovës,Mimoza Kusari-Lila ka qenë e ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin” të Ermal Mamaqit.E gjendur përballë pyetjeve të Ermal Mamaqit,politikanja kosovare ka folur rreth angazhimeve politike dhe jetës së saj si kryetare e Gjakovës.

Por Ermali nuk e la me kaq,si me cdo mysafir tjetër ai zhvilloi një lojë edhe me Mimozën,e cila pranoj me shumë kënaqësi.

Loja që Ermali kishte zgjedhur të luajë me të parën e Gjakovës, ishte leximi i një teksti duke qarë.
Mimoza,të cilën shumë shpejt do ta shohim duke aktruar edhe në serialin “O sa mirë”,realizoi në përpikmëri lojën,sa që aktori Ermal Mamaqi u ndje i sfiduar nga politikanja që aktronte aq bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here