Ja ku kanë nisur më në fund edhe xhirimet e klipit dy këngëtarët kosovarë, Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi.

Kënga është bërë nga Zzap dhe Chriss, me tekst të Dastid Latifi, ndërsa klipi po realizohet nga produksioni “Entermedia”.

E vërtetë se adhuruesit e këtyre artistëve mezi e presin këtë këngë, në bashkëpunimin e tyre të parë.

Ne mësuam se kënga ka stil “R.n.B” dhe “Hip-Hop”, dhe natyrisht që pa diskutim do të jetë një hit, duke e ditur se do të këndohet nga Ermali dhe Nora./M. GJ/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here