Ermali dhe Ariana festojn përvjetorin e 8’të të martesës Në 8 vjetorin e martesës, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë zgjedhur Italinë për të festuar.

Nga atje Ermali ka e ka publikuar një foto bashkë me të shoqën ku edhe ka treguar se sot i kanë bërë 8 vite martesë së bashku, shkruan lajmi.net

‘Nga Italia me dashuri. 8 vite martesë, Ariana Fejzullahu të dua’, ka shkruar këngëtari përkrah fotos së postuar.

Kujtojmë se ata janë çifti që asnjëherë nuk janë përmendur në media për ndonjë skandal të mundshëm mes vete.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here