Ermal Mamaqit dhe Amarda Toska Joeli, djali i Ermal Mamaqit dhe Amarda Toskës ka mbushur dy vjetorin e lindjes së tij.Për të kujtuar këtë ngjarje të bukur, vet Ermali ka postuar një foto të djalit të tij në Facebook.

“Joeli 2 Vjeç. Ka baba çun”, kishte shkruar Ermali në Facebook, natyrisht pa lënë anash as shakanë e vetkënaqësinë e tij komike.

Nga ana tjetër nëna e Joelit, Ami, do të jetë mjaft e zënë, transmeton Telegrafi, pasi që ka konfirmuar sërish se do jetë pjesë e Dancing With The Stars Albania 6.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here