Ermal Mamaqi  “thumbon” Angela MartininKëngëtari dhe prezantuesi i njohur, Ermal Mamaqi, jo rrallë herë “thumbon” artistë të ndrydhëm.

“Me zhgenjeve… une e dija qe ti udhetoje vetem me avion me krevat dopio… “, ka komentuar prezantuesi Ermal Mamaqi, shkruan Indeksonline.

Ndryshje, Martini është njëra ndër modelet më të pëlqyera shqiptare.

Ermal Mamaqi  “thumbon” Angela Martinin

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here