Aktori dhe këngëtari Ermal Mamaqi ka deklaruars e synimi i tij kryesor në vitin që sapo hyri 2012, është që të lindë një fëmijë me bashkëshorten e tij Amarda Toska.

Ermal Mamaqi ishte i pranishëm në emisionin takimi i pasdites në Tv Klan ku pasi u pyet për synimet e tij në vitin 2012, deklaroi se “synimi im është që ne të dy të bëhemi tre”.

Disa here gjate vitit 2011 eshte perfolur se partnerja e Ermalit, Amarda Toska, kishte mbetur shtatzene por nje fakt i tille eshte pergenjeshtruar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here