Ermal Mamaqi ka një porosi për të gjithë Moderatori dhe këngëtari i njohur Ermal Mamaqi si shumë të tjerë ka dalë në mbështetje të kombëtares shqiptare e cila sot do të luajë kundër Serbisë.

Ermali në një postim në Instagram ka kërkuar nga tifozët dhe të gjithë të tjerët që të mos krijojnë ndonjë incident, transmeton Indeksonline.

“Amon na leni ta fitojmë 3pikëshin nesër, pa bo nai budallik. Ju pres te DigitalbArena në orën 16:00”, ka shkuar Ermali.

Ermal Mamaqi ka një porosi për të gjithë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here