Aktori, kengetari dhe moderatori, Ermal Mamaqi, ndihet shumë i lumtur që do të bëhet baba për herë të parë.

Në faqen e tij zyrtare ne Facebook, Mamaqi shkruan se, “shumë shpejt do vij në jetë ëngjëlli im dhe shumë shpejt unë do bëhem baba.

Faleminderit zot për këtë dhuratë kaq të bukur”, shkruan Mamaqi.

Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij, Amarda Toska, do ë bëhen prindër për here të pare.

Ermali ka ecur përpara me projektet e tij artistike, duke nxjerr në treg këngën e tij më të re, “Ku ka si Tirona”, së bashku me Dr. Florin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here