EGKëngëtari dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi ka luajtur si zakonisht edhe në fotot që bën me kolegët e tija.

Në këtë rast, ai e ka quajtur dele edhe këngëtaren e njohur kosovare Genta Ismajli, duke bërë shaka, pasi ajo dhe vajza tjetër i janë afruar tufës së lules që ai mban në dorë dhe ai ka shënuar në rrjetin e tij social se “I keni parasysh ato delet”.

E megjithatë kolegët e tij nuk është se janë mërzitur, pasi janë mësuar për humorin e tij të hollë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here