Ermal Mamaqi do marrë pjesë me arte marciale në Kënga Magjike 2016Komiku i njohur Ermal Mamaqi mesa duket nuk ka mundur të heshtë karshi ngjarjeve të fundit në mediat rozë. Ai ka ironizuar me Stinen dhe Florin përmes një fotoje dhe një mbishkrimi në llogarinë e tij në Instagram, raporton Indeksonline.

“Kam vendosur që të marr pjesë te Kënga Magjike vitin tjetër. Por më parë…

Sapo u rregjistrova në një kurs Karateje dhe po fus dokumentat për leje armësh”, ka shkruar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here