Ermal Fejzullahu vjen me klipin e “Ai nuk ka me t’dasht si unëErmal Fejzullahu ka publikuar projektin më të ri.

“Ai nuk ka me t’dasht si unë”, titullohet kënga më e re këngëtarit, të cilin e ka shoqëruar me video.

Kjo e fundit është xhiruar prej produksionit Unix Production

Vlen të theksohet se për muzikën dhe tekstin janë kujdesur Irkenc Hyka me Petro Xhorin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here