Ermal Fejzullahu publikon kënga e re  'Falma zemrën'‘Falma zemrën’ është kënga më e re e publikuar nga Ermal Fejzullahu.

Ndryshe nga dy këngët e fundit, të cilat ishte në bashkëpunim me Ledrin dhe Lumi B, këtë herë Ermali vjen solo, transmeton Kosova Sot.

Kënga është ritmike, për të cilën janë përkujdesur Lumi B dhe BingBang ndërsa klipin e ka realizuar studioja Fab3 Productions.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here