Ermal Fejzullahu për pushime në ShqipëriErmal Fejzullahu duket se ka filluar të mbush bateritë para një sezone super të ngjeshur me mbrëmje që e pret.

Ai dhe familja e tij si dhe miqtë janë duke pushuar në plazhin e bukur Dhërmiut, ku përmes një fotografie që Ermali ka postuar në rrjetin social Instagram tregon se po ia kalon për mrekulli.

Madje ai i ka lënë këtë mbishkrim fotos “Bukuritë natyrore që i ka Shqipëria si ka asnjë vend”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here