Erleta po kënaqet në Shqipëri me Shota BaraliuErleta Hoti për vite me rradhë ka qenë emër i lakuar, si gazetare, femer e guximshme, politikane, etj.

Asgjë e saj nuk ka kaluar pa bërë zhurmë, bile as gjërat e jetës private.Dhe, pas një heshtje disa muajshe, pa mbishkrime “të nxehta”, ndonjë ngjarje interesante, apo diçka të ngjashme, Erleta shaqet sërish, këtë herë me foto nga bregdeti. Ndonëse nënë, Hoti duket më në formë se kurrë.

Erleta, po pushon në bregdetin shqipar bashkë me këngëtaren Shota Baraliu. Duket se po kënaqen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here