Dy prej pjesëmarrësve në konkursin e Big Brother Albania, Erjoni dhe Bertina thuhet se janë ndarë pas një lidhje gati 3-vjeçare mes tyre, lidhje e cila filloi në spektaklin televiziv reality shovv.

Ndonëse dukej se gjithçka shkonte vaj për çiftin që shpeshherë kishte folur edhe për bashkëjetesën dhe planet për të ardhmen, gjithçka duket se ka marrë fund.

Lajmi është bërë i diturn nga mediat rozë ndërsa detajet pritet të mësohen në vazhdim ndoshta edhe nga deklaratat e vetë protagonistëve të historisë.

Erjoni dhe Bertina, patën një histori interesante në Big Brother Albania, histori që mesa duket i pëlqye deri vonë edhe nga publiku ndonëse qëndrimi i Erjonit ishte kontravers.

Njoftohet se Bertina ka shpallur ne Facebook statusin e saj te ri single nderkohe qe Erjon Zeqiraj nuk ka preferuar te komentoje kete zhvillim te jetes se tij private.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here