Është e bukur dhe shumë elegante, jeton në Itali dhe quhet Erjona Sulejmani.

Nga një burim që është miku i saj, mësuam se vajza është nga Shkodra, një modele shumë seksi, e cila vetëm pak kohë më parë ka refuzuar të pozojë me gjoksin jashtë për revistën “Playboy”, megjithëse shuma ishte e majme 100 mijë euro.

Bukuroshja shqiptare sapo ka bërë një kontratë me Elita Agensi, ndërsa futbollistët e Serisë A e adhurojnë që ta kenë afër.

Erjona ka pasur edhe një ofertë për të kërcyer te “Velinat”, por nuk e ka pranuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here