Erisa Xhixho bëhet nënë , vjen në jetë Henri66Erisa Xhixho, zëvendësministrja e Integrimit u martua në Shtator të vitit 2014 me nëndrejtorin e Qendrës së Kontrollit të Barnave, Enea Nuredini.

Xhixho ka qenë një nga aktivistet e para të LSI-së dhe LRI-së dhe në zgjedhjet e vitit 2011 kandidoi për nënkryetare të njësisë bashkiake nr 5 në Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here